BOOK ONLINE
or choose search criteria
BOOK OFFLINE
or choose search criteria
FIND YOUR RESTAURANT
FIND PUBS AND OTHER PLACES
CULTURAL EVENTS
« Februrary 2019 »
MoTuWeThFrSaSu
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    
There are no events today.


USD 3,0952 –1.08
EUR 3,9659 –0.66

Today is 21 February
we celebrate name day of

Eleonora, Feliks, Kiejstus

Sunrise: 6:42
Sunset: 16:59This site was visited 31627157 times.WROCŁAW MIASTO SPOTKAŃ

Witamy na stronie poświęconej Wrocławiowi. Znajdziesz tu informacje jakie powinieneś przeczytać przyjeżdżając do stolicy Dolnego Śląska. Postaramy się, aby żadne z Twoich pytań nie pozostało bez odpowiedzi, a The Visitor poprowadził Cię przez wszystkie etapy przygotowań do przyjazdu, podróży i zwiedzania - po prostu zajrzyj do odpowiednich działów.

Na naszej stronie prezentujemy szeroki zakres informacji praktycznych oraz opisy najważniejszych zabytków Wrocławia i okolic - Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Kudowa Zdrój i inne, które znajdziesz w sekcji ‘zwiedzanie okolic Wrocławia'. Zapraszamy do spaceru dwiema trasami przygotowanymi przez przewodnik The Visitor, które poprowadzą po najważniejszych i najpiękniejszych zakątkach centrum Wrocławia oraz okolic Party Szczytnickiego.

The Visitor pomoże również w przygotowaniu się do przyjazdu do Wrocławia informując o zasadach komunikacji, dostępnych środkach transportu, cenach biletów czy przestrzegając przed kłopotami na jakie może napotkać nieświadomy turysta.

Należąc do największego w Polsce systemu rezerwacyjnego, pomożemy także w znalezieniu odpowiedniego noclegu dostosowanego do Twoich oczekiwań i zasobności portfela. Rezerwując online hotel na naszej stronie możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert i cen dnia, które nie są dostępne przy bezpośredniej rezerwacji w hotelu!

Na naszej stronie znajdziesz również ogromny wybór restauracji które można przeszukiwać wg kryterium typu kuchni czy zasobności własnego portfela.

Zapraszamy także do ściągnięcia drukowanej wersji The Visitora Dolny Śląsk w formacie pdf, a tuż po przyjeździe do sięgnięcia po papierowy egzemplarz, z którym poznasz Wrocław i okolice w najlepszy i najciekawszy sposób.

Zapraszamy do zwiedzania Wrocławia z The Visitorem!